ZDE VÁM PŘEDSTAVUJEME CELÝ TÝM TÁBOROVÝCH DOBROVOLNÍKŮ

O NÁS

Na této stránce bychom Vás rádi krátce seznámili s lidmi, kteří budou mít Vaše děti po dobu letního tábora na starost, zaručí se za jejich bezpečnost, budou se jim celý den věnovat a v případě potíží či starostí rádi dětem pomohou.

Jsme tým
Jsme tým
NEJ PARTA 2020
NEJ PARTA 2020

Provoz tábora zajišťuje kolektiv schopných a spolehlivých vedoucích. Vedoucí jsou vybíráni jen na základě dobrých referencí a našich zkušeností. Samozřejmostí je čistý výpis z rejstříků trestů a lékařské osvědčení. Žádný vedoucí není členem jakékoli sekty.

Hlavní vedoucí jsou držiteli "Osvědčení o absolvování školení hlavních vedoucích" u organizace oprávněné Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR takováto školení organizovat. Letní dětský tábor KOMETA  je právoplatným členem Asociace dětské rekreace, která sdružuje pořadatele dětských táborů, škol v přírodě, kroužků, školních výletů a exkurzí, soustředění a dalších druhů dětské rekreace (www.adrek.cz).

Hladovým strávníkům vaří kvalifikované kuchařky a o zdraví pečuje zkušený zdravotnický personál.

Nejsme zavislí na velkých průmyslových podnicích, státních institucích či jiných dětských organizacích a tak bez zbytečné byrokracie věnujeme věskeré úsilí právě dětem a vytvoření pohodové prázdninové atmosféry pro všechny zúčastněné.

Hlavní vedoucí a zástupce provozovatele: 

Radek Vízner (kometa@kometa.cz, GSM 602 609 977)

Zdravotnický dozor: 

 Eva Kolářová, Monika Poukarová, Martina Lukačinová

Kuchyň a provoz:

Naše hlavní paní kuchařka Alena a  Monika Ročková a další

Programové vedoucí:

       Erika Janovská, Věra Valešová

Vedoucí:

Tým KOMETY tvoří vždy 26 - 28 vedoucích, každý oddíl má vždy minimálně dva vedoucí.

Miroslav Roček, Adéla Čermáková, Michaela Němcová, Václav Ponča, Adéla Mudruňková, Renata Horáková, Martin Vaníček, Petr Procházka, Michaela Srnská, Aleš Loskot, Vít Pavlíček, Adéla Rottenbergová, Denisa Teplicová, Karel Ponča, Vojta Hladil, Daniel Pešek, Naty Draganová, Veronika Groschupová, Lenka Kratochvílová, Tomáš Holík, Adéla Endrstová, Sabina Blažková, Iva Svobodová, Marika Hlínová, Kristýna Letáčková, Prokop Rydval, Max Kuštan a Jára Průša.

Chtěli byste se k nám připojit a stát se součástí týmu KOMETY? Neváhejte nás kontaktovat :).

Provozovatel:

KOMETA Spolu, s.r.o. - IČ: 275 57 901 - DIČ: CZ27557901 - bankovní spojení: Fio banka, a.s. 3427557901/2010, společnost zapsaná v OR vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka C25929


ROK 2021:

ROK 2020:

Ostraha a úklidová četa:-) :

dobrmanka Bylinka a její pomocník Koudy